Masaż to teraz ciekawa forma relaksacyjna. Masaż sam w sobie ma również kolosalne znaczenie terapeutyczne i lecznicze. Właśnie dlatego tak istotne jest żeby na spokojnie wybrać salon masażu. W Opolu jest parę wartych uwagi gabinetów jednakże szczególną uwagą trzeba koniecznie obdarować gabinet masażu Biały Lotos, jaki specjalizuje się w takich zabiegach jak:
Masaż Bańką Chińską opole
Oprócz tego gabinet oferuje masaż wschodni.
Masaż orientalny – jest to dowolny rodzaj masażu opierający się na teorii obiegu energii witalnej we wszechświecie, zatem i przepływającej przez człowieka. MASAŻ WSCHODNI – opiera się na połączenia akupresury (uciskanie wybranych punktów na ciele) z innymi technikami masażu. Masaże robione są przez profesjonalnego masażystę. Masaż jako forma leczenia był znany już od stuleci. Powstał razem z innymi metodami medycyny konwencjonalnej. Podróżnicy, którzy podróżowali po Dalekim Wschodzie często pisali o wspaniałych efektach masaży wschodnich, jakie stosowano razem ze stawianiem baniek. Nasze ciało to jedna całość. Cudowne działanie masaży jest nie do przecenienia. Trzeba skorzystać z dobrodziejstw takiej metody relaksacji czy terapii i rehabilitacji. Masaż ciała daje możliwość energii równomiernie rozpływać się po ciele. Gabinet Biały Lotos ma w ofercie nie tylko masaże. Warto zapoznać się z ofertą dodatkową. Głównie w zakresie naturoterapii. I tak : bioenergoterapia i kręgarstwo.
Czym zajmuje się kręgarz?
Kręgarstwo Opole
Kręgarstwo to terapia manualna – chiropraktyka zwyczajowo nazywana kręgarstwem, jest naturalną i nieinwazyjną metodą pomagania chorym z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa i układu ruchu. Istnieje bardzo dużo różnych metod, które mają jednak wspólne cechy – polegają one na odblokowaniu zablokowań w obrębie kręgosłupa, a także przywróceniu prawidłowego ustawienia kręgów w celu zmniejszenia nierównomiernego nacisku na krążki międzykręgowe.
Zobacz również naszą ofertę bioenergoterapii : bioenergoterapia opole

Dodaj komentarz