Hotel w dobrym punkcie Krakowa

Hotel Wyspiański jest świetnie położony, jeśli pragniesz dojść z niego do pięknych zabytków w Krakowie w nez problemu. Blisko jest Rynek Główny a także dworzec kolejowy. Chwilę dłużej zajmuje dojście do dzielnicy Żydowskiej, jednak da się tam dostać na piechotę w zaledwie 20 minut. Ta część Krakowa to jedno z najlepszych miejsc na całonocną imprezę. Z przodu Hotel Wyspiański wygląda podobnie jak inne zabudowania z mało chlubnej epoki socjalizmu, ale w środku został pięknie odnowiony. Można tam się przekonać, że w pełni zasługuje na trzy gwiazdki.
Hotel WyspiańskiHotel Wyspiański Posiada cztery kondygnacje oraz ponad 230 pokoi z łazienkami. Wszystkie z nich są najwyższej klasy, są wyposażone w telewizor oraz telefon i wi-fi. W pokojach o najwyższym standardzie znajdują się także kawa i herbata, a także czajnik, który daje możliwość ich przygotowania. W hotelu nie ma barier architektonicznych, dlatego z łatwością mogą się po nim poruszać również osoby niepełnosprawne. Hotel posiada windy, rampy oraz podjazdy dla wózków inwalidzkich, a pokoje są wystarczająco obszerne, aby dało się w nich sprawnie manewrować wózkiem. Dostosowano również łazienki.
Co znajduje się w Hotelu Wyspiański? W hotelu, który znajduje się w niemal perfekcyjnym miejscu miasta, można znaleźć także zabawę i niezłe jedzenie. Posiada luksusowe kasyno a także filię banku (ten sam budynek), a w hotelu jest bar oraz restauracja z potrawami z całego świata (także z Polski). Hotel posiada odpowiednią ilość miejsca, aby dało się tu organizować także duże imprezy. Zapewniamy miejsce dla 130 osób i bardzo dużo wybór alkoholi z całego świata. W okresie letnim może się tu pomieścić jeszcze więcej osób, ponieważ dostępny jest wtedy nasz ogródek. Często spotykają się tutaj również mieszkańcy Krakowa, jak i sami goście hotelowi. W hotelu nierzadko odbywają się konferencje, zdarza się, że o zasięgu międzynarodowym. Sprzyja temu zarówno dogodne położenie hotelowego ogródka, jak i całościowa obsługa, dostarczana przez hotel. Niedaleko hotelu znajduje się strzeżony parking dla gości. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. To idealne miejsce także dla osób, które przybywają do Krakowa w celu zwiedzania zabytków..

Dodaj komentarz